۱

آموزش استفاده از تالار گفتگو

نظر بگذارید
آموزش استفاده از تالار گفتگو

از آنجایی که مودل به دنبال ایجاد مشابهت بین کلاس‌های مجازی و کلاس‌های واقعی‌ است لذا از ابزار مختلفی برای اینکار استفاده نموده است. یکی از این ابزار تالار اعلانات است که در هر درسی به صورت پیش‌فرض تعبیه شده است. معلمین میتوانند هم از آن استفاده کنند و هم می‌توانند آن را حذف کنند

تالار اعلانات یا تالار اخبار، مشابه تابلو اعلانات شیشه ای مدارس است. همانطور که به تابلو اعلانات شیشه ای، فقط معلم دسترسی دارد و شاگردان تنها می توانند از پشت شیشه محتویات آن را مشاهده کنند، دسترسی این تابلو اعلانات فقط در اختیار معلم است. معلم می تواند اخبار و اطلاعیه های عمومی که می خواهد توسط همه دانش آموزان مشاهده شود مانند آغاز دوره درسی، نحوه محاسبه نمرات کلاس یا زمان آزمون میان ترم و پایان ترم را در این تالار اعلام کند. انتخاب نام این تالار نیز توسط معلم و به اختیار اوست.

دانش آموزان می توانند در صورت نیاز به اعلان عمومی موردی در این تالار، همچون فضای کلاس واقعی اطلاعیه را در اختیار معلم قرار دهند تا در صورت صلاحدید او، در معرض دید همه قرار گیرد.

لایک

آموزش نحوه ارائه محتوا با استفاده از ابزار صفحه و کتاب

نظر بگذارید
آموزش نحوه ارائه محتوا با استفاده از ابزار صفحه و کتاب

یکی از محتواهای قابل ارائه در سامانه آموزش مجازی مودل کتاب است که دارای امکانات مختلف همانند فصل‌بندی و تعریف صفحات کتاب می‌باشد.
در این ویدیو با موارد زیر آشنا خواهید شد:

  1. نحوه ایجاد صفحه
  2.  فصل‌بندی کتاب
  3. تنظیمات صفحه
  4. استفاده از ویرایشگر متن و بارگذاری عکس، ویدئو، لینک و متن

مشاهده کلیپ آموزشی

فهرست